Şişli Oto Expertiz

Otomobil dünyasında yaşanan sorunlara ilişkin olarak, günümüzün teknolojisinden de destek alınarak, profesyonel ve kurumsal standartlarda çözüm hizmetleri sunuluyor. Günümüzde kurumsal bir yapı altında sunulmakta olunan oto ekspertiz hizmetleri de bu alanda öne çıkıyor. Her bir otomobil alımında daha güvenilir bir ticaret işlemi gerçekleştirilebilmesi noktasında tüketicilere çok önemli avantajlar ve fırsatlar sunmakta olan oto ekspertiz hizmetleri, 21. Yüzyıl dünyasında son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor. İleri seviyede teknolojilerin kullanılarak, araçların her açıdan kapsamlı şekilde alanında uzman kişiler tarafından incelenmekte olduğu oto ekspertiz hizmetleri ile birlikte artık otomobil sektöründe ister sıfır, ister de ikinci el olursa olsun fark etmeksizin her bir otomobili daha güvenilir bir şekilde alarak, satın alım işlemleri sonrasında karşı karşıya kalınabilecek olumsuz durumların teşkil edeceği mağduriyetlerin önüne geçilebilmesi sağlanıyor. Kurumsal düzeyde, dünya standartlarına uygun oto ekspertiz hizmetlerini bölgesel kapsamda İstanbul’ un en önemli ilçelerinden birisi olan Şişli’ de sunan Şişli Oto Ekspertiz bayisinden yılın her günü profesyonel çözümler alınabiliyor.
 
Tüketicinin mevcut sorunlarına ve gereksinimlerine yönelik olarak şekillendirilmekte olunan hizmet yapısı ile gerçekleştirilecek her bir otomobil alım ya da satış işleminde hem satıcı tarafının hem de alıcı tarafının aracın durum bilgisini ya da özelliklerini kasıtlı veya kasıtsız şekilde hatalı ya da eksik şekilde belirtilmesinden kaynaklı olarak, satış işlemi sonrasında yaşanabilecek mağduriyetlerin engellenebilmesi sağlanıyor. Bu yüzden de günümüzde yoğun şekilde tercih edilmekte olunan Şişli Oto Ekspertiz hizmetleri bünyesinde kontrolü yapılması istenen otomobillere ilişkin olarak; kaporta boya ekspertizi, ön-alt mekanik ekspertizi, motor ekspertizi, ön muayene, dış kondisyon ekspertizi, yanal kayma testi, fren performans ve dayanıklılık testleri, süspansiyon testleri, Dyno testleri ve elektronik testleri gerçekleştiriliyor.
 
Bu test ve incelemeler sonucunda aracın mekanik yapısı, teknik teçhizatı, konfor standartları, kozmetik durumu ve aksesuar özellikleri gibi noktalardan tüm güncel durum bilgileri alıcı ve satıcı taraflarına özel olarak oluşturulan, oto ekspertiz raporu ile teslim ediliyor. Son derece kapsamlı şekilde oluşturulan oto ekspertiz raporu dahilinde, herkes tarafından anlaşılabilecek ve kesinlikle üst düzey bir otomobil teknolojisi bilgisine sahip olunmasını gerektirmeyecek bir anlatım bulunuyor. Özellikle de otomobilin standart değer ve verileri de ilgili oto ekspertiz raporu dahilinde belirtiliyor ki bu şekilde aracın güncel durum verileri ile karşılaştırmalarının kişiler tarafından daha rahat şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bölgesel ve sınırlı otomobil kontrol ve testi taleplerine yönelik olarak da paket seçeneklerinin bulunuyor olması gereksiz maliyetlerde bulunulmasına gerek olmadan da bu hizmetlerden, ihtiyaçlara uygun olacak şekilde, ekonomik olarak yararlanılabiliyor. Bunun dışında son derece geniş yelpazede oto ekspertiz paket seçeneğinin bulunduğu Şişli Oto Ekspertiz bayisinin sizin ihtiyaçlarına göre sunmakta olduğu oto ekspertiz hizmetleri hakkında daha kapsamlı bilgi alabilmek ve uygun oto ekspertiz paketi için randevu kaydı oluşturabilmek için çağrı merkezine başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar:

Yorumunuz: