Sultanbeyli Oto Ekspertiz

İnsanoğlunun ulaşım ihtiyaçlarının hızlı, konforlu ve güvenli biçimde karşılanmasının sağlanabilmesi amacı ile 20. Yüzyıldan bu yana dünya genelinde yaşantı içerisinde kendisine aktif şekilde yer bulmayı  başarmış olan otomobil teknolojisi, 21. Yüzyıl dünyasının akıllı teknolojileri ile çok önemli bir gelişim ivmesi yakalamış durumda bulunuyor. Günümüzde artık ticari bir sektör haline de gelerek, insanlara önemli avantajlar sağlamakta olan otomobil sektöründeki yoğunluğu fırsat bilerek, kişilerin mağduriyetlerine yol açan kişilere karşı artık oto ekspertiz hizmetleri bulunuyor. Yasal zorunluluğu bulunan bir hizmet sektörü olmasa da bu tip ‘dolandırıcılık’ durumlarına karşı tüketici açısından ciddi bir güvence teşkil ediyor olması dolayısı ile elzem bir gereklilik durumunda bulunuyor. Buna göre İstanbul’ un araç alım-satım işlemlerinin en yoğun şekilde gerçekleştirildiği merkezlerinden birisi konumunda bulunan Sultanbeyli ve çevresindeki ekspertiz ihtiyaçlarında Sultanbeyli Oto Ekspertiz bayisi hizmetleri yanıt sağlıyor.
 
Tamamen profesyonel ve kaliteli standartlarda şekillendirilmiş olunan ileri nesil teknolojik sistemler ile donatılmış servis merkezinde, er türlü aracın hızlı ve kaliteli biçimde kontrol ve testleri gerçekleştiriliyor. Araçların her yönü ile ileri seviyedeki performans ve dayanıklılık testlerine sokulduğu ekspertiz uygulamalarında doğrudan alanında uzman ve deneyim sahibi olan profesyonel personeller görev alıyor. Bu şekilde satın almak istediği aracın güncel durumuna ilişkin olarak üçüncü bir görüş almak isteyen kişilerin, bu görüşü uzmanından alabilmesini sağlıyor. Üstelik herhangi bir marka ya da otomobil satış ofisi ile anlaşma ya da iş ortaklığı söz konusu olmayan Sultanbeyli Oto Ekspertiz bayisi merkezinde, aracın durumuna ilişkin yapılan test ve incelemeler sonucunda oluşturulan ekspertiz raporunun güvenilir olması sağlanıyor. Bu sayede araca ilişkin olarak uzmanından durum bilgisi almak isteyen kişiler açısından somut ve önemli bir güvenirliliğin teşkil edilebilmesi sağlanıyor.
 
Mevcut teknolojik altyapısı ile araç inceleme ve testlerini robotlar ve dijital ortam teknolojileri ile gerçekleştiren Sultanbeyli Oto Ekspertiz servisi merkezinde araçların kontrol işlemleri hiçbir noktası atlanmadan, kapsamlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu şekilde aracın her yönü ile açık veya gizli kusurlarının herhangi bir eksiltme ya da ekleme yapılmadan, tamamen objektif bir şekilde ekspertiz raporu içerisinde belirtilmesi sağlanıyor. Oto ekspertiz hizmetlerinin kaliteli ve kurumsal yapıda tamamen profesyonel şekilde sunumu, otomobil piyasasında ister sıfır, ister de ikinci olursa olsun fark etmeksizin her aracın belirtilen durum ve özellikleri içerip, içermediğinin ayrıntılı olarak ortaya çıkartılmasıyla olası mağduriyetlerin önüne geçiliyor. Bu yüzden de günümüz modern yüzyıl Türkiye’ sinde araç alım-satım işlemlerinde hem satıcı hem de alıcı açısından ilerleyen süreç içerisinde mağduriyetlerin meydana gelmesinin önüne geçilebilmesi açısından Oto Rapor servisi merkezinin ekspertiz hizmetlerinden yararlanılması büyük bir önem taşıyor. Kesintisiz olarak iletişim sağlanabilen çağrı merkezi üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde randevu alınarak, ilgili aracın randevu tarihinde hızlı ve kaliteli bir şekilde kontrollerinin gerçekleştirilmesi sağlanabiliyor.