Sultangazi Oto Ekspertiz

Her geçen gün önemli bir hız ile gelişimini sürdüren akıllı teknolojilerin etkisi otomobil piyasasında da etkilerini gösteriyor. Her gün yeni bir otomobil modelinin piyasaya sürüldüğü 21. Yüzyıl dünyasında sıfır araç piyasasında çok önemli bir hareketlilik yaşanıyor ki bu durum ikinci el araç piyasasını da paralel bir şekilde hareketlendiriyor. Hem sıfır hem de ikinci el araç piyasasındaki yoğun hareketlilik, beraberinde ciddi sorunları ve mağduriyetleri de getirebiliyor. Bu noktada en sık görülen olumsuz etkenlerden birisi olarak otomobil piyasasında ‘dolandırıcılık’ ve ‘hatalı bilgilendirilme’ geliyor. Sıfır ya da ikinci el bir aracın alımı esnasında belirtilen bilgilerin kasıtlı veya kasıtsız şekilde eksik ya da hatalı verilmesinden dolayı satış sonrası alıcının karşı karşıya kalabildiği mağduriyetlerin, engellenebilmesi günümüzde yaygınlaşan oto ekspertiz hizmetleri ile mümkün olabiliyor. Sultangazi Oto Ekspertiz hizmetleri güvenilir, kaliteli ve profesyonel oto ekspertiz hizmetleri ile satın alınacak araçların ayrıntılı ve güncel durum bilgilerini net şekilde ortaya çıkartıyor.
 
Araç satın alım-satım işlemleri esnasında hem alıcı hem de satıcı tarafından gerçekleştirilen talep doğrultusunda aracın tüm yönleri ile ekspertiz uygulamalarına tabi tutulması sağlanıyor. Bu ekspertiz uygulamaları çerçevesinde araç birbirinden üstün seviyedeki teknolojik ekipmanlar yardımı ile dayanıklılık ve performans testlerine tabi tutuluyor ve beraberinde uzman ve profesyonel teknik personeller tarafından gerçekleştirilen özellik, aksesuar ve kozmetik incelemeleri ile her yönüyle durum bilgisini içeren bir rapor oluşturuluyor. Satıcı ve alıcıya özel olarak oluşturulan ekspertiz raporu içerisinde aracın test sonuçları ve inceleme ayrıntıları tüm çıplaklığıyla herhangi bir ekleme ya da çıkartma olmadan tamamen ‘objektif’ bir şekilde yer alıyor. Böylelikle her iki tarafında satış işlemleri ardından karşı karşıya kalabilecekleri olası olumsuz durumların önüne geçilebilmesi sağlanmış oluyor. Sultangazi Oto Ekspertiz bayisi ile ilçe ve çevresindeki tüm otomobil satış işlemlerinde tüketicilere profesyonel seviyede hizmet sunuluyor.
 
Otomobil markalarıyla ya da otomobil satış ofisleri ile herhangi bir koşulda iş ortaklığı anlaşması, ihale alımı ve benzeri işlemlerin söz konusu olmadığı Sultangazi Oto Ekspertiz bayisi servisimizde, araçların incelemeleri hem alıcı hem de satıcı açısından tamamen tarafsız şekilde gerçekleştirilmiş oluyor. Bu şekilde önemli seviyede bir güvenirlilik oluşturulurken, uzun yıllara dayanan kaliteli hizmet deneyimi ile oluşturulmuş olan kaliteli referans listesi ekspertiz raporlarının güvenirliliği açısından tüketicilere ciddi bir etken niteliği taşıyor. Bu yüzden de günümüzde bölge genelinde gerçekleştirilecek pek çok otomobil alım ve satış işleminde en yoğun şekilde tercih edilen oto ekspertiz merkezi konumunda bulunan Oto Rapor’ un kaliteli, bağımsız ve ekonomik oto ekspertiz hizmetlerinden kesintisiz iletişim imkanının bulunduğu çağrı merkezi aracılığı ile yararlanılabilmektedir. Kontrol ettirilmek istenen araca ilişkin olarak çağrı merkezi üzerinden kolay bir şekilde ekspertiz randevusu alarak, randevu tarihinde hızlı ve kaliteli çalışma ile aracın gerekli olan kontrollerini profesyonel standartlarda gerçekleştirilmesi sağlanabilmektedir.