Tuzla Oto Ekspertiz

Otomobil piyasası, dünyanın en hareketli ve en yüksek hacimli sektörleri arasında yer alır. Sürekli yeni otomobil modellerinin piyasadaki yerini aldığı 21. Yüzyıl dünyasında ikinci el araç alım-satım sektörü de çok önemli bir gelişim yaşıyor. Hem sıfır hem de ikinci el araç piyasalarının fazlasıyla hareketli olduğu teknoloji çağında, tüketicilerin karşı karşıya kalabildikleri sorunlara yönelik olarak profesyonel oto ekspertiz hizmetleri sunuluyor. Bu kapsamda bir aracın belirtilen durum, özellik ve performans gibi detaylarının doğruluğunun teyit edilmesi ihtiyacının söz konusu hallerde oto ekspertiz uygulamaları önemli bir avantaj sağlıyor. Tuzla Oto Ekspertiz bayisi, bu alanda araçların kontrol ve testleri için dünya standartlarına uygun hizmetler sunarak, bölge genelinde araç alım ve satım işlemlerinin daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlıyor.
 
Her marka ve modeldeki aracın mevcut durumunu teknik ve bilimsel açıdan değerlendirerek, hem performans hem kozmetik hem de dayanıklılık yönünden var olan tüm kusurlarının ortaya çıkartılması veya belirtilen durum bilgilerinin doğruluğunun teyit edilmesi sağlanabiliyor. Tuzla Oto Ekspertiz merkezinde en lüks araç modellerinden, daha ekonomik sınıftaki araç modellerine kadar çok geniş bir yelpazede araçlar için ekspertiz çalışmalarını gerçekleştirebilecek teknolojik donanım ve altyapı bulunuyor. Özellikle de oto ekspertiz çalışmaları çerçevesinde sunulan kaporta boya ekspertizi, alt-ön ve mekanik ekspertizi, motor ekspertizi, ön muayene, dış kondisyon ekspertizi, iç kondisyon ekspertizi, yanal kayma ekspertizi, fren testleri, süspansiyon testleri, DYNO testleri ve elektronik testleri kapsamlı şekilde gerçekleştiriliyor. Çünkü bu test ve incelemeler sırasında robotlar ve ileri nesil dijital teknolojiye sahip olan sistem ve ekipmanlar kullanılıyor.
 
Bu gibi etkenlere ilave olarak Tuzla Oto Ekspertiz merkezinde her ekspertiz uygulamasında alanında uzman seviyede eğitim almış olan deneyimli ve profesyonel teknik personeller görev alıyor. En yeni teknolojik gelişmelere ilişkin olarak düzenli eğitim görüyor olmaları sayesinde de en yeni marka ve modeldeki araçlara yönelik olarak dahi bu ilgili ekspertiz çalışmalarını, kaliteli standartlarda gerçekleştiriyor. Bu şekilde araçların her yönüyle incelemeleri sorunsuz ve kaliteli şekilde uygulanarak, ekspertiz raporu kapsamlı bir şekilde sunuluyor. Türkiye’ de oto ekspertiz hizmetlerine yön veren Oto Rapor, tüketicilerinin belirli ve sınırlı kapsamda ekspertiz çalışması talebinde bulundukları otomobillerine yönelik olarak da oluşturduğu paket alternatifleri ile yanıt sağlıyor. Böylelikle sadece istenen özelliklere ve noktalara yönelik olarak, gerçekleştirilecek ekspertiz çalışması ile daha ekonomik bir şekilde bu hizmet sektörünün fırsatlarından yararlanabilme şansına sahip olabilmeleri sağlanıyor. Çoklu ve tekli olarak iki ana grupta oluşturulan paket seçenekleri içerisinde tüketicinin mevcut gereksinimlerine ve isteklerine göre farklı paket alternatifleri bulunuyor. Bu ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler, çağrı merkezi aracılığı ile kolayca oto ekspertiz randevusu alarak, sıra beklemeden son derece modern standartlarda aracına ilişkin eksper raporunu kısa süre içerisinde teslim alabiliyor.

Adres: Güzelyalı mahallesi No:28 / -2 Pendik/İstanbul (Neomarin AVM'ni geçince Ankara istikametinde 400 metre ileride sağda E5 kenarında)
Tel: 0(216) 392 32 42
Gsm: 0532 349 62 30 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]


 

Yorumlar:

Yorumunuz: