Zeytinburnu Oto Ekspertiz

Araç alım-satım işlemleri esnasında aracın teknik durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak hem satıcı hem de alıcı açısından büyük bir avantaj sağlar. Bu çerçevede de günümüz 21. Yüzyıl Türkiye’ sinde kurumsal yapıda sunulan Zeytinburnu Oto Ekspertiz hizmetleri sayesinde alıcı ve satıcı birlikte söz konusu aracın durumu hakkında bilgi almak üzere üçüncü bir görüş olarak, aracın ekspertiz işlemlerine tabi tutulmasını sağlayabiliyor. Günümüzde alıcılar ve satıcılar açısından sağlamış olduğu önemli avantajlar ve fırsatlar nedeni ile yoğun şekilde pek çok araç satış işlemlerinde tercih edilen oto ekspertiz hizmetlerinde aracın tüm detayları teknik durum incelemesi satıcı ve alıcı görüşünün haricinde alanında uzman personelin görüşünün alınabilmesini sağlıyor.
 
Tamamen bağımsız ve tarafsız şekilde sunulan Zeytinburnu Oto Ekspertiz hizmetleri sayesinde aracın durumuna ilişkin olarak hem satıcının hem de alıcının gönül rahatlığıyla bilgi alabilmesini mümkün kılıyor. Bu noktadaki en önemli hususlardan birisi olarak da her geçen gün yaygınlaşan oto ekspertiz hizmetleri çerçevesinde çok zengin bir alternatif hizmet çeşitliliği yaşanırken, önemli markalar veya araç satış ofisleri ile anlaşma sağlayan oto ekspertiz firmalarıdır. Çünkü bu tarz anlaşmaların gerçekleştirilmesi, söz konusu oto ekspertiz firmasının araçtaki inceleme işlemlerini tarafsız ve objektif bir şekilde incelemesi noktasında şüphe oluşmasına neden olabilir. Bu duruma mahal vermemek adına alıcıların mutlaka, satıcı ile birlikte tarafsız ve bağımsız şekilde faaliyetlerini sürdürmekte olan oto ekspertiz firmasına, ekspertiz işlemi için başvuru gerçekleştirmesi gerekir.
 
Teknolojinin hızlı gelişiminin sağladığı fırsatlar ile birlikte de tamamen bilimsel teknikler aracılığıyla araçlar çeşitli testlere tabi tutuluyor. Araca ilişkin olarak genel kapsamda aracın dekoratif durumu, değişim gören parçaları varsa tespit edilmesi ve iç aksesuar ve fonksiyon kontrolleri gerçekleştirilir. Bu işlemler ile öncelikli olarak aracın genel durumuna ilişkin olarak bilgi edinebilir. Standart araç kontrollerinin ardından gerçekleştirilen otomatik şanzıman testi, silindir kapak contası testi, fren testi, kaporta boya durum kontörlü ve motor performans testi gibi işlemler gerçekleştiriliyor. Bu işlemler sonucunda bilgisayar ortamında elde edilen veriler ile aracın tüm bu fonksiyonları açısından hangi durumda olduğunun detaylı bilgilendirmesini herkes tarafından kolay şekilde anlaşılacak biçimde özel rapor hem alıcı hem de satıcı için oluşturuluyor. Bu raporlarda olağan ve normal şart, durum bilgileri de verilerek, söz konusu aracın mevcut durumuna ilişkin olarak üst düzey otomobil teknolojisi bilgisine sahip olmayan kişiler tarafından detaylı bir bilgi sahibi olabilmesi sağlanıyor. Otomobil teknolojisini yakından tanıyan ve bu alanda profesyonel seviyede uzmanlığı bulunan personeller ile oto ekspertiz işlemlerini gerçekleştirmekte olan Zeytinburnu Oto Ekspertiz hizmetlerinden yararlanarak, ilgili aracın durumu hakkında gerçek, güvenilir ve kapsamlı bir şekilde bilgi edinebilme şansına sahip olunabilmesi sağlanıyor. Profesyonel, kaliteli ve ekonomik oto eksperi için her zaman profesyonel hizmet anlayışının hakim olduğu çağrı merkezi aracılığı ile destek alınabilir.

Yorumlar:

Yorumunuz: