Sancaktepe Oto Ekspertiz


Adres: Eyüp Sultan Mah. Kızılay Cad.No:75 A Sancaktepe/İstanbul
Tel: 0216 561 34 61
Gsm: 0551 207 12 19 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]
 
Otomobil satış işlemlerine yeni bir soluk getiren oto ekspertiz hizmetleri, yurtdışında olduğu gibi son yıllarda Türkiye’ de de yaygınlaşmaya başladı. Türkiye’ de herhangi bir yasal zorunluluğu bulunmayan hizmet alanlarından birisi olmasına karşın oto ekspertiz hizmetleri otomobil satış işlemlerinde alıcı ve satıcıyı bir araya getirerek, satışa konu olan aracın doğrudan bir uzman görüşü ile incelenmesi sonucunda satış işlemleri sonucunda meydana gelebilecek olası mağduriyetlerin ve zararların önceden önlenebilmesi sağlanıyor. Sancaktepe Oto Ekspertiz bayisi olarak, bu alanda her zaman müşterilerimize profesyonel standartlarda güvenilir ve kaliteli uygulama hizmetleri sunuyoruz. İleri nesil otomobil teknolojisini yakından takip ederek, gereklilik teşkil eden tüm teknolojik entegrasyon çalışmalarını güncel olarak gerçekleştiriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin oto ekspertiz hizmetleri ihtiyaçları noktasında kesintisiz ve etkin şekilde hizmet çözümleri sunabiliyoruz.
 
Alanlarında profesyonel ve uzmanlık düzeyinde eğitime sahip olan teknik personellerimizden oluşan ekiplerimiz ile alıcı ve satıcıların satışa konu olan araçlarına ilişkin olarak talepte bulundukları oto ekspertiz çalışmalarını her aşamasının büyük bir titizlik ile gerçekleştirildiği şekilde yerine getiriyoruz. Profesyonel ve dünya standartlarına uygun hizmet anlayışının hakim olduğu İstanbul’ un en önemli ve en popüler oto ekspertiz bayisi merkezi olan Sancaktepe Oto Ekspertiz servisinde, elektronik kontrolleri, Dyno testleri, süspansiyon testleri, fren testleri, yanal kayma testi, iç kondisyon ekspertizi, dış kondisyon ekspertizi, ön muayene, motor ekspertizi, ön-alt ve mekanik ekspertizi ile birlikte kaporta boya ekspertizi gibi test ve incelemeler gerçekleştiriyoruz. Aracın her açıdan en üst seviyede sınanmasını mümkün kılan teknolojik ekipman, teçhizat ve sistemin dışında robot sistemleri de kullanarak, araçta kontrolü gerçekleştirilemeyecek, herhangi bir teknik aksam veya özelliğin bulunmasına izin vermiyoruz. Bu şekilde profesyonel standartlardaki ekspertiz uygulamalarıyla oluşturacağımız oto ekspertiz raporu içerisinde aracın her bir parçasına, özelliğine ve aksamına ilişkin detaylı bilgilendirme sağlayan ayrıntılara yer veriyoruz.
 
Oto ekspertiz raporu oluşturulurken, tamamen objektif hizmet anlayışı çerçevesinde aracın testleri sırasında belirlenmiş olan herhangi bir kusurun boyutu ve etkisi ne durumda olduğu fark etmeksizin herhangi bir ekleme, gizleme ya da düzeltme olmaksızın olduğu şekli ile rapor içerisinde yazılır. Bu noktada herhangi bir kişi ya da kurum ile de anlaşmamızın bulunmadığı Sancaktepe Oto Ekspertiz servisi merkezi olarak, her müşterimiz açısından en yüksek seviyede güvenirliliğin hakim olacağı bir hizmet sunuyoruz. Türkiye genelindeki bayileri ile oto ekspertiz hizmet sektörüne yön veren ve gelişimine liderlik eden Oto Rapor ile artık hem kaliteli hem de ekonomik oto ekspertiz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Özellikle de her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik olarak, birbirinden farklı niteliklerde oluşturulmuş olan özel oto ekspertiz paketlerinden herhangi birisini seçebilmek mümkündür. Bunun için çağrı merkezine başvuru gerçekleştirerek, oto ekspertiz paketleri hakkında daha kapsamlı bilgi alabilir ve uygunluğuna göre oto ekspertiz randevusu alabilirsiniz.

Adres: Eyüp Sultan Mah. Kızılay Cad.No:75 A Sancaktepe/İstanbul
Tel: 0216 561 34 61
Gsm: 0551 207 12 19 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]