OTORAPOR'A DÖNÜŞÜN
DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIZ;
2007 senesinde başladığımız OTORAPOR Profesyonel Oto Ekspertiz Merkezleri 13. yılını kutluyor. Toplam 2.000.000(2 milyon) araç ekspertiz yaptık. Tüm raporları ERP ekspertiz havuzumuzda topladık. Dev bir sistem kurduk. Dijital barkodlu rapor üretmeye başladık.    "OTORAPOR" ve "OTO EKSPERTİZ" kelimelerinin tüm fikri mülkiyet haklarını koruma altına aldık. Bünyemizde topladık. RAPORLARIMIZI, GÖRSELLERİMİZİ, KONSEPTİMİZİ VE RENKLERİMİZİ İZİNSİZ KULLANANLAR HAKKINDA HUKUKİ İŞLEMLERE BAŞLADIK.   

www.otorapor.com sitesi Google’da, Oto Ekspertiz kelimesinin ilk geçtiği site olarak indekslendi. 2016 senesinde OTOEKSDER Oto Ekspertiz ve Oto Test Derneği'nin kuruluşuna öncü olduk. Tüm bayi ve şubelerimiz OTOEKSDER üyesi oldu.     İkinci el araç yönetmeliği hakkında bakanlığa Oto Ekspertiz hakkında görüş bildirmeye başladık. 2016 senesinde iLab Holding bünyesinde faaliyet gösteren arabam.com’dan yatırım aldık. Araç satıcılarının araçlarını daha rahat satabilmeleri için temel ekspertiz projesini başlattık.      Bayi ağımızı genişlettik.     2017 senesinde araç alıcıları için her ilanın altında "Ekspertiz Satın Al" butonu ile yüzbinlerce alıcıya ulaştık. Online açık arttırma projeleriyle filo şirketlerine hizmet vermeye başlayacağız. 2017 senesi 1 Ocak itibariyle OTORAPOR Genel Müdürlük binamızı İstanbul E5 üzeri Maltepe’de müstakil binamıza taşıdık. Aynı binada OTO EKSPERTİZ AKADEMİSİ kurduk. 2020 yılında ise Genel Müdürlük binamızı ÜSKÜDAR LİBADİYE plazamıza taşıdık. Üniversiteler ile Oto Ekspertiz Uzmanı sertifika programı başlattık. Mesleki Yeterlilik Kurumuna başvuru yaptık.    Oto Ekspertiz sektörünün; eğitim, denetim, kurumsallık eksiklerinin giderilmesi için çalışmalar başlattık. OTORAPOR TV projemizi hazırladık.     Her geçen gün yeni projeleri, Oto Ekspertiz sektörüne kazandırmaya devam ediyoruz

Sizi, ekspertiz sektörünün Türkiye’de kurucusu ve oluşturduğu altyapısı, sektöre kattığı tecrübe birikimi ile yüksek kalite standartlarının gelişimine öncü olan OTORAPOR A.Ş.'nin çatısı altında birleşmeye davet ediyoruz.
OTORAPOR A.Ş.’nin “Kurumsal Dönüşüm” bayilik modeli ile mevcutta kurulu bulunan ekspertiz merkezinizi OTORAPOR OTO EKSPERTİZ bayiliğine dönüştürerek;
OTORAPOR markası altında profesyonel bir sistemin halkası olursunuz. Online programımız, müşteri hizmetleri, pazarlama ekibi, ar-ge desteği, akademik eğitim desteği vb. konularda profesyonel destek alırsınız.
Bulunduğunuz bölgede en fazla araca hizmet veren ve konumunda söz sahibi en büyük ekspertiz merkezine sahip olacak ve mevcut kazancınızı kolaylıkla artırabileceksiniz. İşletmenizin değeri yalnızca tesiste bulunan ekipmanlarla değil marka değeri ve ciro büyüklüğüne göre maksimum bedele ulaşacak rakamlarla değerlendirilecek.
Kurumsal ve sektör lideri OTO RAPOR markamız altında daha fazla kişiye iş imkanı sağlarsınız.
 OTORAPOR ERP sistemine dahil olarak hazır bir müşteri portföyüne sahip olursunuz. Şehir dışı hizmetimiz ile 200'den fazla OTORAPOR şube ağı sayesinde Türkiye’nin her yerindeki kurumsal ve bireysel müşterilere hizmet verebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk Dijital, Barkodlu Rapor üretme yazılımına sahip olursunuz.
Mobil uygulamalar sayesinde her yerde görünür olursunuz.
Dijital Pazarlama ekibimizin reklam ve tanıtım gücünü arkanıza alırsınız.
 
İnternetten araç sorgulama hizmetimizle OTORAPOR A.Ş.’nin bugüne kadar ekspertiz hizmeti verdiği  2.000.000(2 milyon) dan fazla araç ve 4.000.000(4 milyon) adete varan müşteri portföyünden faydalanırsınız. Tüm raporları ücretsiz sorgularsınız.
Türkiye’de araç alım satım, filonun önde gelen büyük firmalara verdiğimiz ekspertiz hizmetimiz ile kazancınızı artırırsınız.
OTORAPOR Ulusal markamız adı altında yazılı ve görsel medya reklamları, dijital mecralar, kampanyalar, sponsorluklar vb. faaliyetler bölgenizde işinizi, imajınızı ve etkinizi artırır.
Ulusal TV kanallarında yayınlanacak reklamlarımız ile marka bilinirliği yüksek büyük bir markanın ilinizde/ilçenizde yetkili bayisi olacaksınız.
Günlük yayınlanan blog bültenimizle hedef kitlenizde her zaman hatırlanır, tercih sıralamasında en başta yer alırsınız.
OTORAPOR Akademi Eğitim Merkezinde personelleriniz ÜNİVERSİTE işbirliğiyle Oto Ekspertiz, iş yönetimi, sosyal medya, dijital pazarlama, online rapor üretimi ve kişisel gelişim konularında “ücretsiz” eğitimler alarak sertifika sahibi olur, işinde uzmanlığı artar.
OTORAPOR Akademi eğitim uzmanlarımız iş yerinizde de ücretli “işbaşı” eğitimi verebilir, verimliliğin artmasına yardımcı olur.
“Müşteri Hizmetleri” merkezimizin avantajlarından yararlanırsınız. Müşterilerinizle yaşayabileceğiniz olası problemlerinizde eğitimli personelimizin müşteri ile yapacağı çözüm odaklı görüşmelerle işinize olan konsantrasyonunuzu kaybetmeyeceksiniz.


 
OTORAPOR ailesine katılmak için aşağıdaki formu doldurun sizinle iletişime geçelim.


OTORAPOR'A DÖNÜŞÜN

FİRMA SAHİBİ ADI SOYADI

ŞİRKET ADI

TİCARİ MARKA

VARSA BAYİSİ OLDUĞUNUZ MARKA

ŞEHİR

İLÇE

ADRES

İş Telefon

Cep Telefon

WEB SİTESİ

MAİL

YETKİLİ KİŞİ

GÜNLÜK ARAÇ KAPASİTESİ

CİROSU

PERSONEL ADEDİ

DÜKKAN M2

DÜKKAN YÜKSEKLİK

OTOPARK ALANI VE KAPSİTE

YAKINDA OTO YIKAMA VAR MI?

LİFT MARKA ve TONAJI

DİNAMOMETRE MARKA

FREN TEST MARKA

SÜSPANSİYON TEST MARKA

OBD BEYİN TEST MARKA

DİĞER CİHAZLAR

İşyerine Ait Fotoğraf Seçiniz