Otorapor Mobil Bayilik
OTORAPOR MOBİL BAYİLİĞİ DÖKÜMANI İNDİR

OTORAPOR, Oto Ekspertiz sektörüne yatırım yapmak isteyenler için müthiş bir franchise modeli geliştirdi. OTORAPOR MOBİL EKSPERTİZ bayilik sistemi.
Otomobil alıcı ve satıcıları için hem yardımcı, hem danışman hemde mobil ekspertiz olmak artık OTORAPOR MOBİL EKSPERTİZ bayiliği ile mümkün.
Herkes için 2.el araç almak çok zorlu ve riskli bir süreç. İlanlar arasında boğulup yanlış araba almaktan korkarız.
Çeşitli dolandırıcılık hikayelerini pek çoğumuz duymuşuzdur. Hasarlı araçlar, pert araçlar, masraflı ve gizli kusurlu araçlar piyasada bolca dolaşmaktadır.
Düzgün bir araç buldunuz ama; Elimde kalır mı? Piyasası var mı? Değerinden yüksek mi? Masraf çıkartır mı? gibi sorulara cevap ararız.
Beğendiğiniz araç şehir dışında ise uzun yol gidip aracın sıkıntılı bir araç çıkması halinde hüsrana uğrama ihtimalinizde var. Bu durumlarda hem paranız hemde zamanınız boşa gider.
Bu gibi birçok riskle karşı karşıya kalan 2.el otomobil müşterilerine hizmet verecek olan OTORAPOR MOBİL EKSPERTİZ gezici araçları bulunduğunuz il ve ilçe sınırları içerisinde 2.el oto alıcı ve satıcılarına danışmanlık yapacaktır. OTORAPOR sayfasında OTORAPOR MOBİL bayisi olarak OTORAPOR’u temsil edeceklerdir.

OTORAPOR MOBİL EKSPERTİZ NE HİZMETLER VERİR?
YERİNDE OTO EKSPERTİZ: İnternet ilanlarından bir araba beğendiniz şehir dışında ya da yaşadığınız şehirde fakat araca baktıracak eş , dost bir arkadaş mı arıyorsunuz.  İlan sahibi doğru mu söylüyor diye endişemi duyuyorsunuz. Artık bunları dert etmenize gerek yok. Her şehirde sizin için çalışan bir OTORAPOR MOBİL EKSPERTİZ var. Personelimiz önce araç sahibini arıyor ve sizin arabaya baktırmak için bizden talepte bulunduğunuzu ve araca ekspertiz yaptırmak istediğimizi söylüyor. Ekspertize gitmek için saat ve buluşma yeri için araç sahibi ile sözleşiyor. Ekspertize gittiklerinde ilk önce araçta gördüğü kusurlu yerlerin fotoğraflarını çekiyor. Araç için iş emri açılıyor; iç ekspertiz, dış ekspertiz yapılıyor.Aracın ilanlarında gözükmeyen çizik , kırık, döşemede ve koltuklarda yırtık gibi yerlerin fotoğrafları çekiliyor. Kaporta-boya ve motor kontrolleri yapılıyor. Size rapor anında mail atılıyor.
Ek olarak aracı şehir dışından almaya geliyorsanız sizi havaalanından alırız, aracın yanına götürürüz, ekspertiz merkezinden notere kadar eşlik ederiz.

 
OTORAPOR’DA LİFT ÜSTÜNDE DETAYLI OTO EKSPERTİZ: İnternet ilanlarından bir araba beğendiniz şehir dışında ya da yaşadığınız şehirde fakat araca baktıracak eş , dost bir arkadaş mı arıyorsunuz.  İlan sahibi doğru mu söylüyor diye endişemi duyuyorsunuz. Artık bunları dert etmenize gerek yok. Her şehirde sizin için çalışan bir OTORAPOR MOBİL EKSPERTİZ var. Personelimiz önce araç sahibini arıyor ve sizin arabaya baktırmak için bizden talepte bulunduğunuzu ve araca ekspertiz yaptırmak istediğimizi söylüyor. Ekspertize gitmek için saat ve buluşma yeri için araç sahibi ile sözleşiyor. Ekspertize gittiklerinde ilk önce araçta gördüğü kusurlu yerlerin fotoğraflarını çekiyor. Araç için iş emri açılıyor; iç ekspertiz, dış ekspertiz yapılıyor. Aracın ilanlarında gözükmeyen çizik , kırık, döşemede ve koltuklarda yırtık gibi yerlerin fotoğrafları çekiliyor. Daha sonra araç OTORAPOR’a getiriliyor, girdiğinde yapılan işlemlerin fotoğrafları çekiliyor. Araç lifte kaldırıldığında alt taraftan fotoğraflarını çekiyor. Boya ölçümüne geçildiğinde, ölçülen mikron değerlerinin fotoğraflarını ve en son olarak ekspertiz mail olarak size gönderiliyor. Daha sonra telefonu ustaya veriyor, ustamız da aracın genel durumu hakkında size telefonda bilgi veriyor.
OTO PAZARI GEZME: Oto pazarını mı gezmek istiyorsunuz. Bizi arayın sizin istediğiniz saatte oto pazarına gider sizi görüntülü olarak ararız. Siz bizi yönlendirirsiniz bizde sizin direktifleriniz doğrultusunda araçları size gösteririz. İnceler ekspertiz raporunu mail atarız. Satın almak için bir araç sahibi ile anlaşırsanız sitemiz üzerinden araç sahibine kaparo verebilirsiniz. İsterseniz oto pazarını beraber gezer, araçları beraber inceler hem danışırsınız hemde ekspertizini yaparız.
ARAÇ MUAYENE: Aracınızı muayeneye götürecek zamanınız mı yok? Bizi arayın aracınızı kapınızın önünden alır muayene istasyonuna götürürüz aracınızı aldığınız randevu saatinde muayeneye sokarız. Aracınız muayeneden geçerse aracınızı aldığımız gibi teslim ederiz. Eğer muayeneden geçemez ise ağır kusurları size görüntülü olarak gösteririz. Siz isterseniz sanayide ya da serviste kusurları giderir tekrar randevu alarak muayeneye sokarız. Tüm evrakları ile aracınızı size teslim ederiz. Değerli zamanınızı boşuna harcamamış olursunuz.
OTO BAKIM TAMİR ONARIM: İkinci el aracı sayemizde seçtiniz beğendiniz ve aldınız ancak serviste bakım olması gerekiyor. Siz hiç dert etmeyin. Yetkili serviste veya özel serviste bakımlarını, onarımlarını, tamirlerini yaptırırız.
OTO KUAFÖR: Satın aldığınız araç kirli ve soluk mu? Siz hiç dert etmeyin anlaşmalı olduğumuz profesyonel oto kuaför, car care merkezlerinde aracı ilk günkü gibi pırıl pırıl tertemiz haline getirir teslim ederiz.
ÖZEL PLAKA: Sizin, çocuğunuz veya eşinizin isim baş harflerini arabanızda taşımak isterseniz. Size bu hizmeti sunabiliyoruz.
KASKO SİGORTA: Aracınız için en iyi sigorta tekliflerini toplarız. Sizi kaskosuz yola çıkarmayız.

TRAFİK MÜŞAVİRLİK: Yeni kayıt Sıfır araçların tescili, Devir, 2. El araçların tescili, Nakil İl dışı plakalı araçların tescili, Her türlü sigorta işlemleri, Muayene, Hurda, Ekonomik ömürlerini tamamlamış araçların kaydının silinmesi, Çekme, Herhangi bir sebeple aracın kaydının geçici bir süre silinmesi, Veraset işlemleri, Miras yoluyla intikal eden araçların tescili, Plaka / Ruhsat zayii, Kaybolan ruhsat ve plakalarınızın yeniden çıkartılması, Bağlanan araçların iş takipleri, Herhangi bir sebeple otoparklarda bağlı olan araçların tekrar trafiğe çıkmaya uygun hale getirilmesidir. Gümrükten kendi adına ithal edilen araçların tescili, Plan proje işlemleri Araç motor değişimi, araç şase değişimi, araçlar herhangi bir tadilat varsa

OTO RAPOR MOBİL ARAÇTA NELER BULUNUR?
 1. OBD BEYİN TEST CİHAZI
 2. BOYA ÖLÇÜM MİKRON CİHAZI
 3. REFRAKTOMETRE
 4. LASTİK DİŞ KALINLIK ÖLÇER
 5. AKÜ ÖLÇÜM CİHAZI
 6. 3 ADET GÜÇLÜ EL FENERİ
 7. 3 ADET YEDEK FENER PİLİ
 8. KÜÇÜK TAKIM SANDIĞI YARIM DOLU
 9. TAKVİYE KABLOSU VE CİHAZI
 10. AKILLI TELEFON VEYA TABLET
 11. MOBİL VINN İNTERNET
 12. PRİNTER
 13. KRİKO
 14. ÇAKMAK SOKETİNDEN 220V ÇEVİREN FİŞ
 15. TEMİZLİK BEZİ, ISLAK MENDİL
 16. KAZIMA TORNAVİDASI
 17. DIŞ YÜZEY TEMİZLİK ÇEKPASI
 18. ARAÇ ALTI KONTROL GÜVENLİKÇİ AYNASI
 19. ŞEFFAF ELDİVEN
 20. TORS ALYAN TAKIMI
 21. ALTI KÖŞE ALYAN TAKIMI
 22. LOKMA TAKIMI
 23. TORNAVİDA SETİ. YILDIZ DÜZ TORS
 24. LOKMA TORNAVİDA SETİ
 25. ANTİFRİZ ÖLÇÜM ALETİ
 26. FREN HİDROLİK ÖLÇÜM ALETİ
 27. CONTA YANIK TESTİ
OTORAPOR MOBİL BAYİLİĞİ DÖKÜMANI İNDİR

ADINIZ VE SOYADINIZ *

E-POSTA ADRESİNİZ *

CEP TELEFONU NUMARANIZ *

İKAMET ETTİĞİNİZ ŞEHİR

MESLEĞİNİZ

İLGİLENDİĞİNİZ BÖLGE(LER)

OTORAPOR'A NASIL ULAŞTINIZ?