• TARAFSIZ, BAĞIMSIZ, PROFESYONEL

Kampanyalar

(Son Güncelleme : 02.04.2021 )

OTORAPOR'DAN ALBARAKA TÜRK MÜŞTERİLERİNE İNDİRİM

Kampanya Detayları

 • - Otorapor“Gold Ekspertiz Paketi” kampanyasından sadece Albaraka Türk’ten araç finansmanı kullanacak müşterilerimiz yararlanacaktır.
 • - Kampanya kodları finansman başvurusu yapılan ALBARAKA TÜRK müşteri temsilcisi tarafından verilecektir.
 • - Ayrıca 08502225666 nolu Alo Albaraka’yı arayıp kod talep edebilirsiniz.
 • - Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • - Otoraporve Albaraka Türk kampanya koşulları değişiklik hakkını ve kampanya durdurma hakkını saklı tutar.


KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI ÇALIŞANLARINA VE MÜŞTERİLERİNE İNDİRİM!


Kampanya Detayları

 • -Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • -Kampanyadan Kuveyt Türk Katılım Bankası çalışanları ve araç finansman başvurusu yapan müşteriler faydalanabilir.
 • -Kampanyadan faydalanabilmek için Otorapor Mobil uygulamasını indirmeniz ve kampanyalar sekmesinden başvuruda bulunmanız gerekmektedir.
 • -Başvuru sırasında çalışanlar için personel kartının, müşteriler için finansman başvurusu yapıldığına dair formun ibraz edilmesi gerekmektedir.
 • -Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınıza indirim kodu iletilecektir. İndirim kodu tek kullanımlıktır.
 • -Kampanyadan her üç ayda bir kez faydalanılabilir.
 • -Kampanya tüm Otorapor şubelerine geçerlidir.
 • -Soru, öneri ve görüşlerinizi için [email protected] mail adresine bildirebilirsiniz.

  Etiketler

  Oto Ekspertiz Nedir?
  Oto ekspertiz; bir otomobilin, konusunda uzman personeller tarafından teknik cihazlar yardımıyla A’dan Z’ye incelenmesi ve tüm kontrollerin sonucunda aracın genel durumuna dair rapor oluşturulmasıdır. Ekspertiz raporu(link: https://otorapor.com/ornek-raporlar2), aracın teknik incelemelerinin yanı sıra Otorapor ekspertiz uzmanlarının görüşlerini, değerlendirmelerini ve aracın masraf çıkartabilecek parçaları gibi yorumları da içermektedir. Tam kapsamlı bir ekspertizde; kaporta/boya, motor, mekanik, fren/süspansiyon, dinamometre, iç ve dış kondisyon, OBD/beyin testleri ve aracın borç/ceza sorgulamaları gerçekleştirilmektedir. Hemen randevu(link: https://otorapor.com/Arac/Randevu) alarak kendi aracınızın veya satın alacağınız aracın durumu hakkında detaylı rapora sahip olun.

  Neden Oto Ekspertiz Yaptırılmalı?
  Otomobil satın almadan önce mutlaka ekspertiz yaptırarak yatırımınızı garanti altına almalısınız. Satın alacağınız aracı gerçek değerinde almak, aracın performansını bilmek ve satarken sürprizle karşılaşmamak için Otoraporlamalısınız. Ekspertiz yaptırmadan satın alacağınız aracın; kilometresinin düşürülmüş, kayıt dışı tamir işlemi görmüş, çeşitli hilelerde(link: https://otorapor.com/ikinci-elde-dolandiricilik-hikayeleri) kullanılmış ve bilmediğiniz kusurlarının örtülmüş olma ihtimali oldukça yüksektir.

  Kurumsal Oto Ekspertiz
  Türkiye’de gelişmekte olan ekspertiz sektörünün en önemli kriterlerine Otorapor ile sahip olabilirsiniz. Tüm operasyonunu tarafsızlık ve bağımsızlık ilkesiyle gerçekleştiren Otorapor, ikinci el otomobil ticaretinin güvenle gerçekleşmesini sağlamaktadır. Hem ekspertiz öncesinde hem de ekspertiz sonrasında sunduğu hizmetler ve çözümlerle müşterilerine sıra dışı bir deneyim sunmaktadır.

  501 Nokta Ekspertiz
  Aracınızın ekspertizi, Otorapor tarafından tescillenmiş 501 noktanın kontrolleri yapılarak gerçekleştirilir. Tüm bu noktalara ait detaylı raporlama yapılır. Tüm müşterilerimize hitap eden, farklı kontrol noktalarına sahip ekspertiz paketleri (link: https://otorapor.com/coklu-paketler2) bulunmaktadır. Aracınızın markasına, modeline ve taleplerinize göre paketlerden birisini tercih ederek ekspertiz işlemlerine başlayabilirsiniz.

  Otorapor ile TSE Belgeli Ekspertiz
  TSE tarafından istenen tüm şartları karşılayan ekspertiz bayileri, hizmet yeterlilik belgesi ile sertifikalandırılır. Bu sertifika sayesinde ekspertiz raporu, TSE hizmet standartları çerçevesinde oluşturulur.

  Otorapor ile Garantili Ekspertiz
  Otorapor, garanti şartlarını (link: https://otorapor.com/2--el-otomobil-garantisi) sağlaması durumunda (yaş,km,ağır hasarsızlık,kg vb.) ekspertizi yapılan araca kaporta/boya ve motor/mekanik garanti poliçesi oluşturmaktadır. Garantinin süresi içerisinde aracınızı garanti altında kullanma imkanına sahip olacaksınız.

  Oto Ekspertiz Yaptırmak Zorunlu mu?
  2.El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticaretine İlişkin Yönetmelik’e (https://otorapor.com/ikinciel-yasasi) göre; ikinci el otomobil veya arazi taşıtı satışı yapan işletme tarafından, satışın yapıldığı tarihten üç gün içinde yapılmış olan ekspertiz raporu şartı aranmaktadır. Bu zorunluluk şahsi alım/satımlar için henüz zorunlu hale getirilmemiştir.

  Otorapor Akademi
  Otorapor, kendi bünyesinde yetiştirdiği ekspertiz uzmanlarını görevlendirmektedir. Otorapor Akademi bünyesinde eğitimini başarıyla tamamlayan adaylar, eğitimin ardından sertifikalı oto ekspertiz uzmanı olarak görevlendirilmektedir.

  Otorapor Bayisi Olmak
  Otorapor, denenmiş ve kanıtlanmış başarılarıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde yer almaktadır. Bu başarılara ortak olmak için başvuruda(https://otorapor.com/bayilik-franchise-basvurusu) bulunabilirsiniz. Otorapor bayilik şartlarını (https://otorapor.com/bayilik-franchise-sartlari) karşılayan adayların değerlendirme süreci tamamlandıktan sonra bayi açılış süreci başlamaktadır. Ayrıca, farklı bir marka çatısı altında bulunan ekspertiz firmalarının Otorapor’a dönüşüm (https://otorapor.com/Form/Index?id=18) başvuruları da değerlendirilmektedir.

  Otorapor Mobil ile Ekspertiz Raporunuz Cebinizde
  Otorapor’un güçlü bilişim altyapısının bir ürünü olan Otorapor Mobil(https://otorapor.com/otorapor-mobil) uygulaması ile ekspertiz raporunu istediğiniz her an yanınızda taşıyabilme imkanına sahipsiniz. QR kod(https://www.youtube.com/watch?v=HCrSGecjJ8c&t=262s) uygulamasıyla ekspertiz raporunuzu dijital olarak mobil cihazlarınıza kaydedebilirsiniz.

  Eski Ekspertiz Raporunuza Erişin
  Rapor sorgulama ekranından (https://otorapor.com/Arac/Rapor) eski ekspertiz raporunuza ulaşabilir, satın almayı düşündüğünüz araç daha önce otoraporlandıysa bu aracın eski ekspertiz raporunu sorgulayabilirsiniz. Sorgulama sonucunda aracın raporunu dijital olarak saklayabilirsiniz.

  Otorapor Youtube Kanalı ile Otomobil Gündemi
  Birbirinden farklı içeriklerin sunulduğu Otorapor youtube kanalında (https://www.youtube.com/user/otorapor), otomobil gündemine dair gelişmeleri takip edebilir ve otomobil hakkında sıra dışı bilgilere sahip olabilirsiniz. Her hafta paylaşılan eğitici ve bilgilendirici videoları kaçırmamak için youtube kanalımızı ziyaret etmeyi ve abone olmayı unutmayın.

  Göz atın

  Elektikli araçta bitcoin madenciliği yapılır mı? (https://www.youtube.com/watch?v=vBkIxD9TwRw&t=102s)

  Otomobil Sektörüne Balyoz: Çip Krizi (https://www.youtube.com/watch?v=beiVwvZTAo0&t=1388s)

  Devamını Göster