OTORAPOR Ankara Çankaya Balgat Oto Ekspertiz

Adres:Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) Yıldırım Kule No:221/133 Cevizlidere Mahallesi Balgat Çankaya Ankara
Yol Tarifi : Peugeot Göral ve Taurus AVM karşı çaprazında, Volvo Bayisinin arka tarafında Gökkuşağı Caddesi'ndedir.
Email: [email protected]
Tel:0312 557 59 02
GSM:0542 442 50 60(Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Çalışma Saatleri
Hafta İçi Çalışma Saatleri : 08:00-18:30 Cumartesi Günü Çalışma Saati : 09:00-18:00 Pazar Günü Çalışma Saati : 09:00-17:00
Yetkili: Ümit Yaşar Aktürk
OTORAPOR Ankara Çankaya Balgat Oto Ekspertiz OTORAPOR Ankara Çankaya Balgat Oto Ekspertiz OTORAPOR Ankara Çankaya Balgat Oto Ekspertiz OTORAPOR Ankara Çankaya Balgat Oto Ekspertiz OTORAPOR Ankara Çankaya Balgat Oto Ekspertiz OTORAPOR Ankara Çankaya Balgat Oto Ekspertiz OTORAPOR Ankara Çankaya Balgat Oto Ekspertiz OTORAPOR Ankara Çankaya Balgat Oto Ekspertiz OTORAPOR Ankara Çankaya Balgat Oto Ekspertiz OTORAPOR Ankara Çankaya Balgat Oto Ekspertiz
Sıfır veya ikinci el otomobil almak isteyen herkes artık oto ekspertiz hizmetleri ile bu işlemlerini daha güvenilir standartlarda gerçekleştirebilme şansını yakalıyor. Türkiye genelinde hızla yaygınlaşan oto ekspertiz hizmetleri sayesinde artık otomobil alımından sonra sürpriz bir şekilde karşılaşılan araç kusurları ve diğer tüm olumsuz durumları daha önceden tespit edebilmek mümkün oluyor. Özellikle de aracın tüm ayrıntılarının kapsamlı bir şekilde öğrenilebilmesini sağlayan bir inceleme işlemine tabi tutulmasını sağlayan oto ekspertiz işlemleri sayesinde aracın mevcut tüm teknik durum bilgisini öğrenebiliyor.  Ankara Çankaya Balgat Oto Ekspertiz merkezinde araçların durum bilgisinin incelenmesi noktasında alanında uzman ve profesyonel teknik kişiler görev alıyor. Aracın teknik durum bilgisini içeren bir dizi test işlemini ileri nesil dijital teknolojiden yararlanarak, gerçekleştiren uzmanlar, inceleme sonucunda kapsamlı bir oto ekspertiz raporu oluşturuluyor. İlgili bu rapor içerisinde yapılan testlerin ve incelemeleri sonucu tüm detayları ile birlikte belirtiliyor. Bu şekilde tarafların aracın son durumu hakkında akıllarında soru işareti kalmayacak şekilde, her yönüyle bilgi sahibi olabilmeleri sağlanıyor.
 
Sektörel olarak her geçen gün hızla yaygınlaşan ve genişleyen bir hacme sahip olan oto ekspertiz hizmetlerinde doğru firma seçimi de tüketiciler açısından çok büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle de araç incelemelerinin kaliteli, hızlı ve tarafsız bir şekilde gerçekleştirileceği bir oto ekspertiz hizmetinden yararlanılması gerekir. Bu çerçevede de aracın modeline ve teknolojisine uygun standartlardaki teknik donanım ve altyapıya sahip olunması gerekliliği en önemli gerekliliklerin başında gelir. Bunun dışında otomobil teknolojisi alanında uzmanlık seviyesinde eğitime sahip olan profesyonel düzeyde deneyime sahip olan teknik kişilerin, gerekli olan incelemeleri gerçekleştiriyor olması gerekmektedir. Son olarak ise bir oto ekspertiz firmasının objektif araç raporları oluşturabilmesi için mutlak suret ile herhangi bir kişi ya da kuruluş ile toplu çalışma anlaşması niteliği taşıyan işbirliği içerisinde bulunmaması gerekir. Ankara Çankaya Balgat Oto Ekspertiz merkezi bu alandaki dikkatli ve titiz çalışmaları sonucunda şekillendirmiş olduğu hizmet kalitesi ile tüketicilerin oto ekspertiz hizmetleri alanındaki tüm ihtiyaçlarına kaliteli, ekonomik ve en önemlisi de tamamen bağımsız olarak yanıt veriyor.
 
Objektif inceleme ve testlerin uygulandığı gibi bu uygulamalardan alınan sonuçlar herhangi bir ilave, düzeltme ya da çıkartma söz konusu olmadan oto ekspertiz raporu içerisinde belirtiliyor. Ankara Çankaya Balgat Ekspertiz merkezinde sunulan kaliteli ve profesyonel standartlardaki oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak istemeniz durumunda, sadece çağrı merkezini arayarak, alanında uzman olan personelden, seçmek istediğiniz oto ekspertiz paketi hakkında detaylı bilgi alabilir ve paket seçiminde bulunarak, kolaylıkla oto ekspertiz randevusu alımını da gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle bütçenize uygun şekilde ve tam olarak ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde dizayn edilmiş olan oto ekspertiz paketi uygulamalarından en yakın tarihte verilecek, randevunuz ile sıra bekleme derdi olmadan yararlanabilirsiniz.
  • Audi ekspertiz Çankaya Balgat
  • Renault ekspertiz Çankaya Balgat
  • Opel ekspertiz Çankaya Balgat
  • Toyota ekspertiz Çankaya Balgat
  • Ankara Bmw ekspertiz Balgat
  • Ankara Mercedes ekspertiz Balgat
  • Ankara Audi ekspertiz Balgat
Sosyal medyada paylaş:
Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *