OTORAPOR Malatya Oto Ekspertiz

Adres: Çavuşoğlu Mah. Namık Kemal Cad. Kömür Tevzi Yolu Sok. No: 34/P Yeşilyurt / Malatya (Yeşiltepe yolu, Kömür tevzi kavşağı)
Tel: 0422 336 17 00
Gsm: 0539 787 55 55 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin )
Email: [email protected]

Yetkili: Fatih Aldemir
OTORAPOR Malatya Oto Ekspertiz OTORAPOR Malatya Oto Ekspertiz OTORAPOR Malatya Oto Ekspertiz OTORAPOR Malatya Oto Ekspertiz OTORAPOR Malatya Oto Ekspertiz OTORAPOR Malatya Oto Ekspertiz OTORAPOR Malatya Oto Ekspertiz
Malatya Oto ekspertiz servisleri, ikinci el araç almaya karar verdiğiniz andan itibaren en yakın desteğiniz olacaktır. Malatya Ekspertiz servisleri, aracın ilk incelemesinden son işlemine kadar sizin yanınızda olan ve oldukça gerekli bir araç expertiz servistir.
Otorapor Oto Ekspertiz servisleri işe ilk olarak almayı düşündüğünüz aracın durumunu 501 nokta incelemekle başlar. Bu aşamada araç üzerinde uygulanacak olan testler tek tek yapılır ve aracın ne durumda olduğu 20 sayfa detaylı şekilde ortaya çıkartılır. Elde edilen verilerin hepsi bilgisayar ortamında dijital olarak toplandıktan sonra karekodlu 1 ay 1000 kilometre garantili oto ekspertiz raporu hazırlanır.
Oto Ekspertiz raporunda aracın geçmişi, kazaları, arızaları, değişen parçaları, fren – akü – motor durumu, elektronik aksamı, boya – kaporta durumu gibi birçok detayın inceleme sonuçları yer alır. Bu sonuçlar computest ekspertiz raporunda bir araya getirilir.
Oto Expertiz servisi konusunda seçim yapmak da oldukça ciddi bir konudur. Seçimin doğru yapılması güvenilir bir ekspertiz raporu elde etmek için oldukça önemlidir. Bu kapsamda Malatya Merkez, AKÇADAĞ, ARAPGİR, ARGUVAN, BATTALGAZİ, DARENDE, DOĞANŞEHİR, DOĞANYOL, HEKİMHAN, KALE, KULUNCAK, PÜTÜRGE, YAZIHAN, YEŞİLYURT için seçilebilecek en iyi ekspertiz servisi olarak Otorapor Oto Ekspertiz Servisi gösterilebilir.
Malatya otorapor ekspertiz servisi aracınız konusunda her türlü ekspertiz işlemi güvenle yapmanıza yardımcı olacaktır. Satın almayı düşündüğünüz ikinci el araç için servisten randevu aldıktan sonra size verilen tarihte aracı servise götürerek rapor için gerekli işlemleri yaptırmaya başlayabilirsiniz.
Malatya oto ekspertiz servisi aracınız için her türlü testi sırası ile gerçekleştirir ve test sonuçlarını yazılı bir rapor haline getirerek size sunar. Bu raporda aracın her türlü detayı bulunur. Aracınızı almadan önce bu ekspertiz raporunu inceleyerek ve size serviste verilecek detaylı bilgilendirme sayesinde kararınızı verebilirsiniz.
Araç Ekspertiz raporunun ardından aracı almaya karar verirseniz Malatya otorapor ekspertiz servisi bundan sonraki aşamada da sizin yanınızda olacaktır. Ekspertiz servisi özellikle ikinci el araç satışı için önemli olan banka, noter, otogar, tüvtürk gibi kurumların yakınında yer almaktadır. Bu sayede aracı almaya karar verdiğiniz anda geri kalan işlemlerinizde hemen halledilecektir.
Ekspertiz raporu konusunda en garantili sonucu veren Malatya oto ekspertiz servisi, müşterilerine verdiği güler yüzlü, garantili, tarafsız, bağımsız hizmet ve güven ile birlikte her geçen gün müşteri sayısını da artırmayı başarmaktadır. Eğer ikinci el araç almayı düşünüyorsanız, Malatya ekspertiz servisini tercih etmelisiniz.
Sosyal medyada paylaş:
Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *