OTORAPOR Bornova Oto Ekspertiz

Adres: Naldöken Mah. Ankara Cd. No: 218/F Bornova İzmir 
Tarif: Ankara istikameti Batı Çimento karşısı Opel Shell Surtas Öncesi
Tel: 0232 479 04 69
GSM: 0533 130 77 11 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]

Yetkili: Semih Memişoğlu
OTORAPOR Bornova Oto Ekspertiz OTORAPOR Bornova Oto Ekspertiz OTORAPOR Bornova Oto Ekspertiz OTORAPOR Bornova Oto Ekspertiz OTORAPOR Bornova Oto Ekspertiz OTORAPOR Bornova Oto Ekspertiz OTORAPOR Bornova Oto Ekspertiz

Bornova Oto Ekspertiz

Bornova OTORAPOR; bağımsızlığı uluslarası kuruluşlar tarafından onaylanmış Türkiye’nin ilk kalite sertifikalı TSE ve Tüv Belgeli oto ekspertiz kuruluşudur. En iyi ekspertiz, En kaliteli ekspertiz Bornova bölgesinin ihtiyacıydı. Sizde sonradan keşke dememek için, ikinci el otomobil alırken noterden önce OTORAPORLAYIN.

Bornova Expertiz

Bornova oto ekspertiz servisi merkezimizin ayrıcalığı hızlı, güvenilir, tarafsız, bağımsız ekspertiz servisi olmasıdır. Naldöken Mah. Ankara Cd. No: 218/F Bornova oto ekspertiz Servisi Merkezi bünyesinde çalışan uzmanlarımız siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli en ucuz oto ekspertiz servis hizmeti verebilmesi için yıl içerisinde oluşturulan programlar doğrultusunda Sakarya Üniversitesi 2. el oto expertiz ve computest konularında eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.

İzmir Oto Ekspertiz

Kafanızın daha rahat olabilmesi ve 2. El otomobilinizi aldıktan sonra herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamanız için bizimle çalışmanızı öneriyoruz. Oto ekspertiz formumuz ile sürprizlerle karşılaşmamak sizin elinizde. Batı Çimento karşısı ekspertiz için OTORAPOR’da Araç ekspertiz yaptırmak aracınızı iyi tanımanıza yardımcı olur. Sonradan mağdur olmamak için tereddütte kalmayın OTORAPORLAYIN. Otorapor Bornova, Tüv Türk muayene istasyonuna yakındır. Tüvtürk muayene vize öncesi kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

OTORAPOR Bornova Oto Ekspertiz

Adres: Naldöken Mah. Ankara Cd. No: 218/F Bornova İzmir 
Tarif: Ankara istikameti Batı Çimento karşısı Opel Shell Surtas Öncesi
Tel: 0232 479 04 69
GSM: 0533 130 77 11 (Mesai saatleri dışında sms atın sizi arayalım & Whatsapp'tan konum isteyin)
Email: [email protected]
 
Sosyal medyada paylaş:
2 adet yorum
 1. Ercüment Tutar

  Ercüment Tutar

  01.05.2018

  Otorapor Bornova ekibi, oldukça kaliteli, güler yüzlü ve profesyonelce hizmet vermiştir. Çizgilerini bozmamaları dileğiyle teşekkür eder, başarılar dilerim.

 2. Gürcan kırlıer

  Gürcan kırlıer

  19.02.2018

  Otorapor Bornova ekinbine verdikleri kaliteli hizmet, göstermiş oldukları ilgi alaka ve güler yüzleri için çok teşekkür ederim. Gürcan kırlıer


Yorum bırakabilirsiniz

Yorumlarınız bizim için değerli

Ad Soyad *

Yorumunuzu yazabilirsiniz *